Prokofievova - neaktuálna značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Alexander Kutka 04. augusta 2020

Dobry den, niekto zvesil dopravnu znacku "pozor deti" a nechal ju len tak pri plote. Je dsot vela a tazka, moze niekoho zranit. Prosime o odstranenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania