Šoltésovej-prepadnutý chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Peter Jančár 04. augusta 2020

Dobrý deň, aktuálne sa na Šoltésovej rekonštruuje plynové vedenie v rámci toho po ukončení rozkopávky asfaltujú starý chodník novým povrchom. Rekonštrukcia ešte nie je ukončená napriek tomu sa im na úplne novom chodníku podarilo urobiť jamu rovno pred vstupom do domu na Šoltésovej 3. Rekonštrukcia ešte nie je ukončená takže je šanca aby túto chybu včas opravili inak s tou jamou budeme žiť veľa rokov.

12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Jančár,
ďakujeme za upozornene, váš podnet preposielame oddeleniu dopravy, ktoré vyzve SPP k náprave stavu. O výsledku vás budeme informovať.
Kto? oddelenie dopravy
Kedy? august 2020

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania