Pekná cesta-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený
meno
Tomáš 04. augusta 2020

Vozovka znečistená s rozbitým sklom.

04. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestské Lesy
12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, sklo sme pozametali.

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania