Most Lafranconi -osvetlenie-nevhodné (silné a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jana Landova 04. augusta 2020

Na zjazd z mosta Lafranconi v smere Karlova ves svieti nové osvetlenie a oslepuje vodičov. Tiež predpokladám, že keď svieti na nadjazd, tak nesvieti pod neho. Žiadam o zníženie výšky stĺpu o približne 3 metre. Miesto je tesne pred zvýšeným zábradlím nad električkovou traťou, takže ide o stĺp na nábreží v smere do centra.

03. august 2020

Jana Landova

Pridávam ešte predmetné osvetlenie za dňa.
04. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
04. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Sekcia dopravy

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. august 2020

Jana Landova

Dnes tam osvetlenie nesvietilo. Asi preto, že nesvietilo osvetlenie na veľkej časti ulice. Neosvetlené priechody, kde chodcov čakajúcich pred priechodmi uvidíte až vtedy, keď je určite neskoro. Čakáme na prvé tragické nehody. Majú tí ľudia, ktorí takéto situácie vytvoria, nejaké svedomie?
21. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

momentálne preverujeme možné zníženie stožiara. Keď to bude možné budeme Vás o ďalších krokoch informovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania