Rybničná-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin Uváček 05. augusta 2020

Prerastené kríky smerom k budove BEZ na Rybničnej. Treba ostrihať.

05. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
05. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. august 2020

Martin CHUDY

ako sa tým magistrát zaoberá? čakajú na jeseň než lístie opadne? alebo zháňajú krovinorez hrable, metly?
11. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné kríky, resp. všetky kríky na ulici Na pántoch a na Rybničnej pri nadjazde boli orezané 05.08.2020. Podnet považujeme za vyriešený.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. august 2020

Martin Uváček

Hmm, podnet teda považujete za vyriešený. Pridávam teda fotku z dneška, 11.08.2020, ktorá ukazuje že predmetné kríky na Rybničnej pri BEZ neboli skrátené ani o 1 cm. Buď zle vidím ja a kríky boli ostrihané, alebo si vaši pracovníci uľahčili robotu a nahlásili niečo, vôbec neostrihali. Podnet je teda neriešený.
11. august 2020

Martin Uváček

Až nato klamstvo samozrejme. To sa vyriešilo hneď, keď som nato miesto prišiel.
12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie. Požiadali sme kolegov o nápravu tohto stavu.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. august 2020

Martin Uváček

Už je to ostrihané. Takto to mohlo byť od začiatku a mohli ste si ušetriť ten trapas so zavádzaním. Podnet he nateraz vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania