Poloreckého - poškodený kôš na psie exkrementy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

uz dlhsie poskodeny kos na psie exkrementy.

05. september 2020

Ľubinka Strelcovie

Problém eskaluje, exkrementy sa množia.
11. september 2020

Palo Palfy

mesiac bez odpovede samospravy? vznika z toho nepekna vystavka.
14. september 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
16. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Momentálne prebieha kontrola všetkých košov na psie exkrementy. Následne sa objednajú náhradné diely a koše budú opravené, poprípade vymenené za nové.
Kôš na Poloreckého ul. máme zaznamenaný.
Kto? Referát čistoty a poriadku

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
29. september 2020

Palo Palfy

uz zmizol aj stlp. neviem ci to je sucast obnovovacieho procesu alebo niekto sa rozhodol zrusit tu vystavku. Ale aby ste s tym pocitali.
19. marec 2021

Palo Palfy

tento podnet je uzavreny bez vysvetlenia a pritom by este nemal byt uzavrety. nakolko kos na Poloreckeho stale nie je osadeny. v inom prispevku pisete, ze je urceny na vymenu: Pankúchova - preplnený kôš https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/102562/pankuchova-preplneny-kos vieme aj blizsie datum/obdobie? kazdopadne navrhujem drzat podnet otvoreny, kym sa tak nestane.
22. jún 2022

Palo Palfy

az teraz je podnet realne uzavrety. osadenim noveho smetneho kosa.
23. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Palo.
Ďakujeme za fotografiu i snahu pri riešení podnetu. Ospravedlňujeme sa za dlhší reakčný čas, veríme však, že vám i ďalším obyvateľom bude kôš slúžiť dlhé roky bez výraznejších poškodení.

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania