Bodvianska-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Dušan 06. augusta 2020

Prosím o úpravu stromov na Bodvianskej ulici,konáre zasahujú do polovice chodníka,ak tam parkuje auto chodník je nepriechodný.dakujem

06. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet. Predmetné dreviny sa nachádzajú na pozemku vo vlastníctve Hl. m. SR BA, podnet im zašleme na bezodkladné riešenie.

S prianím pekného dňa
Kto? Magistrát hl. m. SR BA

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
06. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
11. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
22. september 2021

Radka.K

Dobrý deň, neskúsili by vyriešiť "Rýchle zásahy"? Ďakujeme 🤗

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania