Kopčianska - znečistená cyklotrasa

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Jerome 05. augusta 2020

znečistená a nebezpečná medzinárodná cyklotrasa!

05. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
06. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravy

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. august 2020

Stanislav Jackulik

Kopčianska-cesta-znečistená

Dobry den,
Kopcianska cesta je znecistena autam zo stavby Nesto. Vypada to tam ako polna zablatena cesta.
S pozdravom.
07. august 2020

Jerome

v horúcich a suchých dňoch nastupuje Mr. PRACH
09. august 2020

Stanislav Jackulik

Kopčianska-cesta-znečistená

Dobry den,
Kopcianska cesta pri vyjazde z novostavby Nesto je velmi znecistena. Je to tam ako na polnej ceste. Foto je zo suchej vozovky. Ked bude mokro, bude to tam katastrofa. Dakujem o napravu.
S pozdravom.
10. august 2020

Jerome

akonáhle prejde čo len osobné auto, vytvára sa prachový tunel...prečo hneď stavebník nepolieval, nečistil cestu?? Magistrát a petržalské životné odd.zaspali?
10. august 2020

Roman Mihalik

Môže úrad hneď začať priestupkové konanie za porušenie stavebného povolenia a cestného zákona.
11. august 2020

Jerome

Magistrát by sa tam mal ísť okamžite pozrieť, stavebné vozidlá nerešpektujú dopravné značenia, ohrozuju cyklistov, peších a iných účastníkov, ktorí tadiaľ prechádzajú...nedávajú povinnú prednosť v jazde,aj napriek tomu, že im to dopravné značenie PRIKAZUJE.
Keďže v Petrzalke nebola búrka a nepršalo, prašnosť je vysoká.
13. august 2020

Igor89

Že vôbec na takom mieste stavajú, to je niečo neskutočné pri vojenskom cintoríne a bunkri, to je aká úcta k padlým vojakom? Len peniaze, zisky za každú cenu, pomaly žiadne iné hodnoty neexistujú pre človeka. Ale aj tak je už človek trestaný, ako sa správa k prírode........Čudujem sa aj ľudom, ktorí tam budú chcieť bývať a plus diaľnica v blízkosti, betonárka, nie príliš vkusné záhradky oproti, železničné koľajnice a vlaky. Podľa môjho sedliackeho rozumu to je absolútne nevhodné miesto na akúkoľvek výstavbu z čoho boli pobúrení aj v susednom Rakúsku.
13. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie. Kolegovia sa boli na mieste osobne pozrieť a zhotoviteľa upozornili. Ten aj podľa dostupných fotografii nápravu vykonal a dohodol pravidelné čistenie a kropenie ulice.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. august 2020

Jerome

Magistrat, a co ostatne body podnetu? Rychlosť aut, nerespektovanie dopr.znacenia stavbenikom?
14. august 2020

Thor

Jerome rychlost a dodrziavanie pravidiel cestnej premavky odkedy riesi Magistrat?
14. august 2020

Jerome

dnes,
14. august 2020

Jerome

RE: Thor

MsP patrí pod Magistrát,cize zriadovatelom je Magistrat...v normalnych krajinach institucie spolupracuju, takze Magi by mohol poziadat ,aby MsP kontrolovali ....občan nemusí :) všetkooo riešiť
15. august 2020

Jerome

večer medz.cykl.trasa bez zmeny - t.j. špinavá, nikto nečistil.
15. august 2020

Edmond Redhawk

problem je ze ta trasa je nevhodna uz od Incheby.
Je to Eurovelo 13 a pod Bratskou je bilboard, pri jazde od Rakuska musi vyssi cyklista (mam 184cm) prejst do protipruhu.
Povrch casti od byvaleho dopravneho inspektoratu do Rakuska bol casto obsadeny kamionmi, jazdili tam auta s odpadom a z betonarky. teraz tam stavaju.
povodne mali mat pristup na stavenisko upraveny aby nesli cez cyklotrasu.

riesenie cyklotrasy nikde ale stavaju
16. august 2020

Jerome

ani v sobotu nikto nečistil, prach sa šíril širokým okolím
16. august 2020

Jerome

záber par sek po prejdení osobneho auta, foto dost dobre neukazuje tú prasnost..., z dialky ...nehovoriac, čo tam je,keď prechadzajú stavebné nákl.auta a iné mechanizmy...
16. august 2020

Jerome

RE: Edmond

podnet na zavadzajuci a nebezpecny billboard ma cislo ID 50088
16. august 2020

Jerome

a billboard je tam "FURT"

Odpoveď samosprávy
Stavebný úrad mestskej časti preverí skutkový stav a vyzve vlastníka na preukázanie oprávnenia uskutočnenia reklamnej stavby.

Reklamná stavba patrí spoločnosti NUBIUM a nachádza sa na pozemku parc. č. 3687/3 – Kopčianska pri mimoúrovňovom križovaní s Pajštúnskou ul. Reklamná stavba bola zameraná v r. 4/2012 v projektovej dokumentácii cyklotrasy. Stavebný úrad vydával povolenie na RS na pozemku p.č. 3083/5 (v blízkosti zistenej RS, ale za križovaním s mimoúrovňovou cestou). Táto reklamná stavba sa na tomto pozemku nenachádza.
17. august 2020

Jerome

prach, bez zmeny
17. august 2020

Jerome

foto billboardu zasahujuceho do cyklotrasy
23. august 2020

Jerome

Bohuzial, Magistrat zavadza, mozno jedenkrat po ich "kontrole" nieco ocistili, avsak usek od byv.Dopr.inspektoratu az po bunker je jedno prasné údolie!!!

cize min.10 dni NIČ!!!
23. august 2020

Jerome

po nočnom dazdi tam bude zase blato potom zase prach a tak do "kolečka"
25. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dňa 20.8.2020 Oddelenie správy komunikácií vyzvalo zhotoviteľa stavby na zjednanie nápravy. Zhotoviteľ uviedol, že komunikácia sa čisti strojne. Od utorka 25.08.2020 by sa mala celá komunikácia začať frézovať a následne bude položený nový asfalt.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. august 2020

Jerome

škoda slov a energie, zapadny vietor dnes urobil Saharu, cele zleee,cyklisti a peší nech sa naučia lietat, nech ziju developeri!
25. august 2020

Jerome

este jedna poznamka, Magi, skutocne len stovky metrov od tejto katastrofy, v poslednej dedine Burgenlandu, bola rozkopavka, hned zametali,cistili do dvoch dni v povodnom stave aj s novym asfaltom!
25. august 2020

Roman Mihalik

Ale tam asi nemajú magistrát, preto to bolo všetko rýchlo hotové
27. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kolegovia boli na mieste opätovne preveriť stav komunikácie. Nakoľko znečistenie komunikácie pochádza z priľahlej stavby, podnet nedokážeme ďalej riešiť. Nakoľko stavebným úradom je v tomto prípade Stavebný úrad Petržalka podnet presúvame na MČ Petržalka aby znečisťovanie okolia stavbou riešili priamo so stavebníkom.

S pozdravom
Kto? Mestská časť Petržalka

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Petržalka
27. august 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Kocúrkovo šuviks.
S pozdravom.
27. august 2020

Jerome

včera aj dnes Sahara double,triple, aj Rakusania su vytočení z Vas
28. august 2020

Peter Oravec

Tak aj ja pridám...
Neriešený podnet.
28. august 2020

Jano - Star9H6j

Vallo, Hrčka, neznami úradník... - takyto podnet ma v kompetencii aj MSP a Pol. SR, nie len Stav. úrad, kontaktovali ste ich kedze o probleme viete?? poziadali ste ich o preverenie nedodrziavania zakona? Odpovedzte k veci ak to vobec dokazete, vdaka.
31. august 2020

Jerome

RE: Magi z 25.8.

Od utorka 25.08.2020 by sa mala celá komunikácia začať frézovať a následne bude položený nový asfalt.

nie, nic take sa nedeje, je tam chaos, hlina, kamene,z toho vyplyvajuci prach aj v dnesnom veternom dni
05. september 2020

Jerome

JASNé,čISTENé A VYFRéZOVANE A NOVý ASFALT KOBEREC
08. september 2020

Jerome

admin, ziadajte, prosime, serioznu odpoved, to co je?? za situaciu, mesto uz druhy mesiac ignoruje obcanov, sice nic nove pod slnkom,ale! caka sa na uraz??
To co dovolili stavebnikovi??
08. september 2020

Jerome

Petrzalka,

to,čo robí opálený mládenček s metličkou v prachu,škrabka :), bez polievania NEPOMOŽE, je to divočina a nebezpečné, aj státna polícia radšej rýchlo prebehne a rozvíri prach na desiatky metrov,,,
08. september 2020

Roman Mihalik

Skúste požiadať stavebný úrad o výkon štátneho stavebného dohľadu.
14. september 2020

Jerome

mesto by sa malo zobudit z covidovej letargie

ani raz nepolievali, Vam sa paci tento tunel prachu?? nehovoriach o arogantnych soferoch nakl.aut
22. september 2020

Jerome

21.9. bez zmeny, prach desiatky m2 po Kopcianskej minimalne od Dopr inspektoratu smerom k hranici

Kopciansku spravuje Magistrat!?

Admin, ozivte, prosime

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania