Plickova-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Dobrý deň, mohol by mi niekto z kompetentných vysvetliť, prečo už vyše dva týždne je rozkopaný chodník na križovatke Plickova, Barónka a nikto tam nič nerobí. Čaká sa až sa niekomu niečo stane? Ďakujem Alexander

06. august 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. V súčasnosti prebiehajú na území štvrte Barónka rozsiahle práce súvisiace s výmenou plynového potrubia. Kým práce v okolí Kadnárovej končia, väčšina aktivít plynárov sa momentálne koná v okolí Plickovej ulice.

V rámci týchto prác dôjde postupne k rozkopaniu zelene a čiastočne chodníka pred bytovkou Plickova 10 a následne budú práce pokračovať aj na ceste a chodníku , ktorý je na fotografií.

Termín ukončenia prác v okolí Plickovej ulice nepoznáme, ale predpokladáme, že sa tak udeje na prelome augusta a septembra 2020.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
06. august 2020

Roman Mihalik

Každý výkop musí byť ohradený predsa. Či už podľa stavebného zákona, vyhlášky 532/2002, alebo na základe STN, či TP069 a TP048. Začnite priestupkove konanie za porušenie vyššie spomínanej legislatívy.
06. august 2020

Peter Alexander

Pán Čupka, ale mohli by ste tu firmu požiadať, aby to zatiaľ prekryli, pokiaľ to nebudú robiť,kvôli bezpečnosti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania