Kafendova-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

uz dlhsie chybaju dosky na lavicke pri detskom ihrisku

10. august 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Dosky sme z lavičky odstránili vzhľadom na ich výrazné materiálové znehodnotenie.

V priebehu mesiaca september 2020 budeme realizovať verejné obstarávanie ohľadom opravy a doplnenia lavičiek na území Rače. Do opráv zahrnieme aj túto aj okolité lavičky.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
26. august 2020

Odpoveď samosprávy

Lavičku sme svojpomocne opravili. Vedľajšia lavička v zlom technickom stave bude opravená v rámci rozsiahlejšej výmeny lavičiek, ktorá je naplánovaná na prelom septembra a októbra 2020.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania