Potočná-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený
meno
Peter Oravec 10. augusta 2020

Na značke zákaz vjazdu na konci Potočnej ulice chýba povolenie vjazdu pre bicykle. Je tam oficiálna cyklotrasa. Prosím o doplnenie povolenia vjazdu pre bicykle.

10. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dopravné značenie na tomto mieste určujú Mestské lesy, ktorým podnet preposielame.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
10. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestské Lesy
12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, značku vymeníme.
Kto? Mestské lesy
Kedy? 2.štvrťrok 2020

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
20. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

danú značku sme vymenili, aby bol vjazd cyklistom povolený.

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.