Šamorínska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Vyriešený

Odstavene vozidlo bez SPZ a navyse blokuje cestu.

11. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podľa fotodokumentácie sa motorové vozidlo nachádza na Ulici Akad. mal. Jozefa Nagya, ktorá je v súkromnom vlastníctve. Podnet postupujem na priame vybavenie vlastníkovi.

S pozdravom

ref. DaMK
12. august 2020

Lukas Dilik

auto zmizlo. Podnet vyrieseny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.