Pri starej prachárni-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Peter 11. augusta 2020

Automobil s defektom, nehybe sa uz dlhsiu dobu, zapadany plodmi zo stromu a spinou. Ma Spz aj stk, ale vyzera, ze sa on nik nezaujima.

18. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania