Rybničná-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený
meno
Monika Voleková 13. augusta 2020

Chodník na Rybničnej ulici pri oproti bloku B a A a reštaurácii Fratello je znečistený burinou a prevýsajúcim konárom stromu.

13. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za Váš podnet, ktorý sme zároveň postúpili na príslušný odborný referát MÚ Bratislava - Vajnory.
Po jeho prešetrení Vás budeme čo najskôr informovať.
Vopred ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

S pozdravom a úctou

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24
17. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

naši pracovníci hospodárske správy daný úsek pokosili a vyčistili.

ďakujeme za Váš podnet

S pozdravom

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania