Závodná-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 13. augusta 2020

Na ulici závodná je nefungujúce osvetlenie. 3 alebo 4 po sebe nesvietiace lampy.

13. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Siemens
14. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Uvedené osvetlenie nepatrí do spoločnosti Siemens Mobility.

Siemens Mobility, s.r.o.
14. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Podunajské Biskupice
03. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
osvetlenie na Závodnej ulici je v súkromnom vlastníctve spoločnosti Luxcon a nie v správe MČ BA - Pod. Biskupice. Odd. ŽP,OaCH uvedenú spoločnosť niekoľkokrát vyzvala na opravu verejného osvetlenia.

S pozdravom

odd. ŽP,OaCH
28. február 2021

Martin

Nefunkčne osvetlenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania