Budatínska - dlhodobo odstavené vozidlo bez EČV

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Andrej 12. augusta 2020

Dobrý deň,
Dlhodobo odstavené vozidlo, nenazval by som to ako odparkovane, ale skôr odhodené. Vozidlo je v značnom štádiu chátrania.
Vozidlo sa nachádza na konci parkoviska Tesco. Je takmer schované v kríkoch v tesnej blízkosti križovatky k supermarketu Kraj a autopredajni IMPA.

12. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
13. august 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: 1. TESCO STORES SR, a.s., B-Kamenné nám. 1/A
13. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania