Cesta na Kamzík-zlý stav parkoviska

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený

parkovisko nebezpečné velke nerovnosti

16. august 2020

jozef

vyzera že nič
08. september 2020

Martin Uváček

Nejaké stanovisko magistrátu či mestských lesov? Podnet treba asi opätovne preposlať.
14. september 2020

jozef

nič, úžasne.... hlavne ze na cestu pri bufetoch dali zakaz vjazdu a tak sa prislo o niekolko desiatoknparkovacich miest. Parkovisko nižšie rozbite...
16. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
18. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. september 2020

jozef

pri vychadzani z parkoviska nie je vidieť auta z prava ked sa vychadza, zarasteny vyhlad viac ako metrovej buriny a bodliakov
23. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opravu parkoviska bude zabezpečovať jeho správca Mestské lesy Bratislava. Podnet im preposielame.

S pozdravom
Kto? Mestské lesy Bratislava

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestské Lesy
06. november 2020

Martin Uváček

Finálna úprava ešte len bude, ale plocha parkoviska už bola medzičasom vyrovnaná.
13. jún 2021

Martin

Povrch parkoviska je upravený. Podnet je možné uzavrieť (v aplikácii som nenašiel možnosť uzavrieť podnet z mapy kde podnety kontrolujem - možné vylepšenie aplikácie na vylepšenie aplijácie).

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania