Mlynské Nivy-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Iveta Lipovska 13. augusta 2020

Dlhodobo zanedbaná plocha oproti kruhovému objazdu (medzi plotom priľahlého pozemku a cestnou komunikáciou) o ktorú sa už niekoľko rokov nikto nestará. Náletové dreviny a burina už zasahujú na chodník a bránia v prechode chodcov, zachvíľu budú brániť aj výhľadu na dopravnú značku. Pozemok patrí a má v správe magistrát, ale ani po niekoľko násobnom zisťovaní, nebolo možné určiť, ktoré oddelenie sa má o tento pozemok starať.

13. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
14. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvroby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania