Tupého-chýbajúce časti spomaľovača

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Vašo 13. augusta 2020

Nejaky vandal svojvolne odstranil z ulice retardery. Doplnte ich prosim skor ako sa stane nejake nestastie. Cela situacia je zaznamenana na kamere z nedalekeho vchodu, takze pachatel je znamy a mal by dostat exemplarny trest v podobe zobratia vodicaku za verejne ohrozenie.

14. august 2020

Tim

Chcem sa spýtať, aké nešťastie tam očakávate? Btw, na tú kameru zaznamenávajúcu verejný priestor by sa mal pozrieť Úrad na ochranu osobných údajov.
17. august 2020

Peter Ambrož

myslim ze tu nedavno bol prispevok na temu, ze by v tych spomalovacoch malo byt vynechane miesto pre cyklistov. tak si vravim, ze to asi uspesne zrealizovali :)
21. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet sme preverili.
Podľa vyjadrenia oddelenia investícií a verejného obstarávania bol podnet vyriešený.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.