Mlynské Nivy-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Peter 13. augusta 2020

previsajuce rastliny do proeatoru chodniku - treba ostrihat/pokosit

13. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
14. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvroby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. máj 2021

Stanislava Ingrová

Dobry den, prosim o opatovny orez. Z chodnika je vyuzitelny len uzky pas. Dakujem.
18. máj 2021

Stanislava Ingrová

Vyzera to takto
19. máj 2021

Peter

Dobry den. Navrhujem zaradit do pravidelnej kontroly a udrzby.
28. máj 2021

Stanislava Ingrová

Dobry den,

prosim administratora aspon o potvrdenie, ze podnet bol posunuty na kompetentnych.

Vdaka
16. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Stanislava,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
17. jún 2021

Peter

Dobry den? A zaradili si to do repericneho planu? Takych miest je tu niekolko, na niektorych prakticky nie je mozne pouzivat chodnik. Toto nahlasovanie je pekne a uzitocne, ale toto chce system.
22. júl 2021

Stanislava Ingrová

Dobry den,
prosim o opatovne zaslanie samosprave. Za dva mesiace sa nic nezmenilo resp. krik este narastol.

Dakujem.
22. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
27. júl 2021

Pozorovatel

Mlynské Nivy-krík-neostrihaný

Neostrihany krik zasahujuci do chodnika
11. august 2021

Peter

Mlynské Nivy-chodník-bariéra na chodníku

Dobry den,
tento problem bol sice opakovane nahlasovany a minimalne jedenkrat i vyrieseny (za co dakujem), no rastlina dorasta: preto som aj v minulosti poziadal o zaradenie do periodickej starostlivosti - momentalne je tam okrem diskomfortu realne riziko kolizie automobilu s chodcami. Dakujem.
11. august 2021

Stanislava Ingrová

Svitla nadej. Prave sem prisli kosit prilahle travnate plochy medzi parkovacimi miestami. Dufam ze bez ostrihania nahlasenych krikov neodidu, kedze je to hned vedla.
12. august 2021

Stanislava Ingrová

Vcera sa nic nezmenilo, kriky stale neostrihane :(
03. september 2021

Stanislava Ingrová

Kriky boli uspesne ostrihane, prosim uzavriet podnet.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania