Lietavská - zabudnuté dopravné značenie

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Maria 16. augusta 2020

Dobry den, prosim o odstranenie zabudnuteho dopravneho znacenia na Lietavskej 12, hlasenie priamo suvisi s tymto podnetom: https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/65051/lietavska-znacka-na-ceste-neaktualna

08. november 2020

Maria

Len Info, ze to dopravne znacenia sa tam uz nenachadza, asi sa samozrejme ako povecsinu postaral o problem niekto namiesto kompetentnych...
09. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania