Ševčenkova - nedostatočne polievané stromy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

Na Ševčenkovej pri kanály boli dosadené asi 10 stromov, ktoré nikto nepolieva, alebo sú polievanie nedalo a uschyňaju.

19. august 2020

IMRE DÉKÁNY

problém je to všade..nestarajú sa o stromy...hanba ,aj u nás na holíčskej...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania