Dvořákovo nábrežie-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Pavla Rachelova 17. augusta 2020

Rozbita flasa pod lavickou na D.nabrezi, zhruba ako su vykopove prace na Novu Vydricu. V okoli lavicky v trave su tiez odpadky. Dakujem za odstranenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania