Viktora Tegelhoffa-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Sisa 23. augusta 2020

Dobry den, na ihrisku Nova doba je uz niekolko tyzdnov poskodeny detsky kolotoc - zlomeny pedal. Riesenie MC bolo opaskovat predmetny pedal a v takomto stave je kolotoc ponechany. Bohuzial, toto nie je ani zdaleka postacujuca naprava, kedze poskodeny pedal brzdi cely system a kolotoc sa tak neda adekvatne vyuzivat.
Prosim o urychlenu napravu aktualneho stavu.
Dakujem.

28. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá EKO podnik VPS.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania