Hálova - problémové parkovanie


V riešení
meno
Marián 23. augusta 2020

Na Hálovej 2 - 4 jazdia po chodníku autá a nelegálne tam parkujú z oboch strán.

05. október 2020

Jana P

Admin, prosim o zaslanie podnetu rovno policii,nie na iestny urad,ktori napise ze to je v kompetencii policie.

A policiu prosim, aby neodpovedala, ze nech oznamovatel vola na policiu ...s odovodnenim, ze kym si precitaju tento podnet, auta tam uz nebudu. Lebo budu Auta su tam kazdy kazducky den. Ak pojdete riesit po 17-tej, kludne si nachystajte aj 10 papuc.
20. január 2021

Ivan Škoda

Hálova-parkovanie-problémové

Bohužiaľ ide o negatívny dôsledok parkovacej politiky mestskej časti Petržalka, kedy drzí majitelia vozidiel postupne ničia zelené plochy. Prosím o komplexné riešenie tohto problému napr. osadením zábran a pokutovaním týchto majiteľov vozidiel.
20. január 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
30. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
03. august 2021

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP boli o tomto probléme vyrozumení a inštruovaní, aby popri plnení ďalších služobných úloh zamerali svoju činnosť aj na riešenie tohto problému v tejto lokalite.
MsP nemá dostatočné kapacitné možnosti k okamžitému eliminovaniu všetkých protiprávnych konaní páchaných na verejných priestranstvách. Daný stav jej neumožňuje nepretržitý dohľad nad všetkými kritickými miestami.
Aj napriek tomu je potrebné v prípade, ak občania majú podozrenie z páchania akéhokoľvek priestupku, ihneď kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov.
Ďakujeme za podnet.

Ing. Marta Urbanová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania