Tematínska - cesta zarastená burinou

Zodpovednosť za riešenie: STaRZ

Neriešený
meno
Antoan 26. augusta 2020

Zarastená cesta burinou vysokou cca 1 m. Pomaly z kraja zaberá 1/3 cesty.

26. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: STaRZ
15. september 2020

Matus

Tematínska-chodník-znečistený

Postupne znova zarasta chodnik/cyklotrasa okolo chorvatskeho ramena
15. september 2020

Odkaz pre starostu

Podnet bol opätovne zaslaný STaRZu.
.
07. máj 2021

Antoan

Burina je stále v takom stave ako predtým. Pred pár dňami tu v okolí kosili trávniky.




Predošlite podnet prosím samospráve.
16. máj 2021

Odkaz pre starostu

Podnet bol opätovne preposlaný STaRZu.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
30. júl 2021

Antoan

Burina je stále neodstránená a ani kraj chodníka nepokosený.


Prosím preposlať samospráve a STaRZu.
04. august 2022

Antoan

Cesta je po celej dĺžke zarastená. Doteraz ani v minulom roku nebola tráva ani výrastky stromov odstránené. Nedávno dve zametačské autíčka pozametali okolo buriny na kraji cesty jeden pás aby sa nepovedalo že sa nič nerobí. Burina aj nečistoty na ceste a druhej strane cesty zostali.
Vykázané kilometre boli výsledok už nie je podstatný. Takto sa šafári s peniazmi daňových poplatníkov. Takisto keď sa kosilo pokosené. Potom sa stážuje MČ Petržalka že nemá peniaze. na iné napr. opravy ciest opravy rozpadnutých schodísk na terasách obytných domov a pod..


Prosím preposlať samospráve.
09. júl 2023

Antoan

Burina popri plote je už asi 1 m vysoká. Minulí rok ani tento ju nikto neodstránil.

Prosím preposlať samospráve.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania