Žehrianska - poškodená preliezačka na detskom ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Howgh 26. augusta 2020

Chcel by som nahlasit poskodenu preliezacku na detskom ihrisku na Zehrianskej ulici. Jedno z nosnych driev je zlomene. Treba rychlu opravu nez sa to pod nejakym dietatom cele zlomi.

28. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Posielame na priame vybavenie referátu správy verejných priestranstiev.

S pozdravom,

MÚ mestskej časti Bratislava-Petržalka, referát komunikácie s verejnosťou
15. september 2020

Howgh

Preliezacka je uz opravena, vdaka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.