Závodná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Erika Morka 27. augusta 2020

Na brehu malého dunaja, je neskutočný neporiadok, je to v blízkosti smetných košov, z domov Závodná 3b a 3c, nachádzajú sa tu, ale aj vrecia s neporiadkom, čo pravdepodobne bude od iných majitelov, rovnako ako kreslo a iný neporiadok.

07. september 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet, preveríme si skládku odpadu na mieste, nakoľko odpad sa nemusí nachádzať v k.ú. Podunajské Biskupice, ale na území susednej mestskej časti.

odd. ŽP,OaCH
11. september 2020

Odpoveď samosprávy

Po preverení uvedenej skládky konštatujeme, že sa nachádza v k.ú. Ružinov, malý Dunaj ako aj nábrežie malého Dunaja leží v susednej mestskej časti.

odd. ŽP,OaCH
11. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Ružinov
11. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
22. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

neporiadok bol odstránený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.