Závodná-semafor-zle nastavený

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Erika Morka 28. augusta 2020

Dobrý deň. Na ceste medzi Závodná- vrakunská, pri OMV je prechod pre chodcov so semaforom. Jeho nadstavenie je hrozné, napriek tomu, že na oboch stranách čakáme, stlačíme si, ale semafor zasvieti za 5 minut. Pritom je nadstavený na asi 5 sekund na prechod, akože fakt nestíham prejsť cez cestu, na zelenu. Tak by akože tým autám tých 5 sekund chýbalo, keby bol semafor nadstavený, tak že pri stlačení sa zapne zelená? A teraz najnovšie, zelenu nie je ani vidieť, len podľa zvuku som určila, že preskočila farba..

28. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
28. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva a Oddelenie správy komunikácii

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania