Trnavská cesta-informačná tabuľa-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Peter Oravec 28. augusta 2020

Poškodená, špinavá a hlavne neaktuálna navigačná značka na rohu Trnavskej a Bajkalskej. Prosím o odstránenie.

31. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
04. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Ružinov
04. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
24. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nejde o dopravné značenie ale iba o smerovník s informáciami. Smerovník sa nachádza na pozemku parc. č . 21949/120 k.ú. Nivy, ktorý je vo vlastníctve a priamej správe Hlavného mesta SR Bratislava. Preposielame preto opätovne na zodpovednosť Magistrátu hl. mesta.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
24. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
05. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania