Dlhodobo nepojazdne vozidlo na Rolnickej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: M, 31. mája 2014

Na parkovisku na Rolnickej ulici sa nachadza dlhodobo odstavene nepojazdne auto s ECV BA-370LK s neplatnou EK a STK. Ziadame o odstranenie vozidla, nakolko zabera uz niekolko mesiacov parkovacie miesto a obyvatelia nemaju kde zaparkovat.

04. jún 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet.

Váš podnet sme postúpili miestnej mestskej polícii, ktorá začala konanie ohľadom lustrácie vozidla na Policajnom zbore SR. Po zistení majiteľa vozidla bude tento príslušným miestnym úradom vyzvaný, aby vozidlo do 30 dní z verejného priestranstva odstránil.

S pozdravom

Ing. Ján Mrva, starosta
12. jún 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

prikladáme scanu listu, ktorý sme adresovali majiteľovi vozidla, aby do 30 dní od doručenia výzvy odstránil os. motorové vozidlo.

S pozdravom

Ing. Andrea Jašková
Referát cestného hospodárstva
MČ Bratislava - Vajnory
02. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem,
na základe výzvy miestneho úradu zo dňa 9.6.2014 a dnešnej kontroly okrskára mestskej časti Vám oznamujeme, že majiteľ dlhodobo nepojazdné osobné motorové vozidlo odstránil z verejného priestranstva.

S pozdravom
Ing. Andrea Jašková
Referát cestného hospodárstva

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.