Palackého-znečistená vertikálna značka

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Martin 31. augusta 2020

Na Palackého ulici je počmáraná značka.

04. september 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: BPS Park, a.s., Námestie SNP 473/14, 811 06 Bratislava
04. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
04. september 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali subjektu, ktorý označila samospráva ako zodpovedný.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
06. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň , znečistenie dopravného značenia v najbližšej dobe odstránime.

S pozdravom

Jozef Grožaj
vedúci prevádzky
BPS PARK a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania