J. Poničana-osvetlenie-nevhodné (silné a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Zuzana 02. septembra 2020

Dobrý deň,

osvetlenie pred vchodom na ulici Jána Poničana 15., (označené krúžkom) neustále bliká. Raz sa zapne a potom vypne, potom zase zapne. Veľmi to prekáža bytom na prvých poschodiach. Toto je celý večer s daným svetlom, vôbec nesvieti nonstop.

Ďakujem vopred za vyriešenie problému.
S prianím pekného dňa,

Zuzana

23. november 2020

Odpoveď samosprávy

Pekný deň
Správu, prevádzku a údržbu systému osvetlenia v Bratislave upravuje Všeobecne záväzné nariadenie hlavného mesta SR Bratislavy č.9/1998 o verejnom osvetlení na území hlavného mesta. Verejné osvetlenie v Bratislave a zároveň aj v MČ BA-DNV prevádzkuje:
Siemens s.r.o.,
Lamačšká cesta 3/A,
841 04 Bratislava,

tel: +421 259 683 019,
fax: +421 259 685 044,

www.siemens.sk/osvetlenie,
dispečing: +421 263 810 151

H. Jankovičová
Odd. IT
MČ BA-DNV
24. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
24. november 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný na Siemens.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
09. december 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
09. december 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný na magistrát.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
09. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie stavebných činností

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania