Žehrianska - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Prosím o odstránenie dlhodobo odstaveného vozidla bez platnej TK a EK, ktoré parkuje na chodníku.

11. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem.
Ďakujeme za Váš podnet. Predmetné vozidlo zdokumentujeme v teréne a následne budú vykonané potrebné kroky na jeho odstránenie.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
19. december 2020

Howgh

Podnet sa moze uzavriet. Auto tam uz neparkuje. Vdaka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania