Závodná-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Vyriešený

Nefunkčné vpuste na vozovkez dôvodu znečistenia. V kanáloch rastie burina a koše v kanáloch sú úplne plne.

07. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, ktorým sa oddelenie ŽP,OaCH bude zaoberať, kde v krátkom čase bude v riešení zabezpečenie vyčistenia uličných vpustov.

S pozdravom

ref. DaMK
05. október 2020

Michal

Dobrý deň, ubehli skoro dva mesiace a situácia je stále rovnaká. Vpuste sú stále upchate.
06. október 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Michal,
váš komentár prepopsielam samospráve.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
12. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v 41. týždni boli uličné vpusty na Závodnej ulici VPP pracovníkmi tunajšieho miestneho úradu vyčistené.

S pozdravom

ref. dopravy a MK

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania