M. Schneidera Trnavského-zastávka MHD -znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Silvia Miadoková 07. septembra 2020

Ešte sa ani zastavka nevyuziva a uz pomedzi dlazdice rastie burina.
(Zastavka Damborskeho/Kutiky)

07. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
07. september 2020

Monika

Bohužiaľ nielen Záluhy, ale aj zastávka Švantnerova. Fušersky urobená práca, kedy špáry medzi dlaždicami neboli vyšpárované. A z vonkajšej strany zastávky Záluhy tiež bujnie vysoká burina. Tiež na niektorých častiach, napr. od križovatky s Harmincovou po zastávku Záluhy nechali staré zanedbané obrubníky, na opačnej strane ich vymenili.
Taká bratislavská klasika, fušerská práca, ja už sa ničomu nečudujem.
08. september 2020

Ladislav Ladislav

Možno svojská predstava primátora-architekta o "zazeleňovaní" sídliska... :-))))))
08. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie mestskej mobility

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. september 2020

Obcan

Ono vsetky zastavky elektricky su v Dubravke sama burina medzi dlazdicami.
24. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zastávky budú pred spustením električiek odburinené.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania