Nebezpečná asfaltová prekažka na Tomášikovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 30. júna 2021

Na Tomášikovej ulici, pri odbočke na ulicu Maximilána Hella, v smere k Rožňavskej ulici je dlhodobo nebezpečná priečna asfaltová prekážka. Je priečne cez celý profil cesty.Treba ju jednoducho, buď sfrézovať alebo vyrezať a položiť nový koberec.

Na tento problém už bol magistrát viackrát upozornený písomne, tefefonicky na čísle 17100, a aj na týchto stránkach. Doteraz nič nespravili. Automobilom tento asfaltový hrbol poškodzuje podvozok. Zároveň mnohí vodiči, v snahe sa mu vyhnúť, tak nechtiac spôsobujú kritické situácie.

Ďakujeme za urgentnú nápravu tohoto stavu.

05. júl 2011

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Cesta je v správe Magistrátu, preto ho budeme na tento problém upozorňovať aj my a žiadať urýchlené vyriešenie.

Zuzana Maturkaničová

riaditeľka kancelárie starostu
Miestny úrad MČ Bratislava - Ružinov

Podnet bol odoslaný Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy.
29. júl 2011

Peter H.

Žiadna náprava!!!
01. september 2011

Martin Jurášek

Dnes je 1.9.2011 a uvedeny usek stale nie je nie opraveny. Nechapem, preco takyto banalny technicky problem este Magistrat nevyriesil?
26. november 2011

Martin Jurášek

Dnes je 26.11.2011 a zavada na ceste je stale neodstranena!
09. december 2011

Viktor

Na Magistrate hl. mesta Bratislavy urcite cakaju, pokial "preskakujuce" vozidla svojou dynamickou jazdou znicia cestu aj za tymto hrbolom. Potom sa bude musiet vypisat tender a opravovat usek vozovky na dalsich 10 metroch za tymto hrbolom.
16. máj 2012

Myslim si, ze

Magistrat asi eviduje tuto prekazku ako "prirodzeny" spomalovaci prah.
26. september 2012

Viktor

Problem je konecne vyrieseny. Dakujeme.
05. apríl 2021

Anonymný užívateľ

Chceme OPS požiadať o opätovné zaslanie podnetu na Magistrát.
Ďakujeme.
23. máj 2021

Anonymný užívateľ

Zase začal priečny hrbol rásť do výšky a poškodzuje podvozky vozidiel.
Podnet treba zaradiť medzi neriešené a poslať na magistrát.
30. jún 2021

Anonymný užívateľ

A tento ,,skokanský mostík" navyšuje parametre. Za chvíľu bude mať kritický bod 2 metre!!
30. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne otvorený a zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
30. jún 2021

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

viac k tomuto podnetu nájdete aj na:
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/1471/nebezpecny-hrbol-na-ceste
alebo na:
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/99013/tomasikova-cesta-vytlk

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
06. júl 2021

Anonymný užívateľ

Prekvapi niekoho, ze to nikto nie je schopny opravit 10 rokov? :)
18. september 2021

Anonymný užívateľ

A ten priečny hrbol rastie a rastie ako vred a magistrát nekoná!
19. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, podnet bol opätovne odoslaný samospráve.

S pozdravom,
Admin
22. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
23. september 2021

Tomáš

Maximiliána Hella-cesta-rozbitá (väčší úsek)

dokedy tu prosím bude ten hrb na ceste? pamätám si ho už z čias ešte keď som ani vodičák nemal a chodil som autobusom a to už je pekných 15 rokov dozadu
12. október 2021

Anonymný užívateľ

Ten priečny hrbol je tam stále a magistrát to ignoruje!!!
12. október 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
01. november 2021

Anonymný užívateľ

Stále tu nie je vidieť žiadna činnosť Magistrátu. Zato šoféri to cítia - a riadne!
01. november 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
27. november 2021

Anonymný užívateľ

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
28. november 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
28. november 2021

Tomáš Novák

Stacilo by aspon vyfrezovat ten uzky pas, neviem co je na tom tak technologicky zlozite, ze to trva tak dlho. Nicime si na tom svoje auta a nici sa tam aj MHD. A to staci ist 40kmh...
03. december 2021

Anonymný užívateľ

Včera išla predo mnou odťahovka a skoro jej spadlo auto z korby!!!
12. december 2021

Anonymný užívateľ

Stále neriešené!
12. december 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
19. december 2021

Anonymný užívateľ

Stále nič. A takto to potom vyzerá. Biele auto v skoku a predné kolesá vo vzduchu! Červené v predklone kvôli brzdeniu pred prekážkou!
20. február 2022

Richard Wagner

Vážne sa rieši tento škôl vyše 10 rokov? To nikto ho nie je schopný aspoň vyfrezovať?!
21. február 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
07. marec 2022

Anonymný užívateľ

Zima už v Bratislave skončila. Tak ten ,, skokanský mostík" môžete konečne odstrániť 😉
01. apríl 2022

Anonym Anonym

Ked som tam presiel rychlostou 50km/h, tak mi dost silno otrasie celym autom (nove auto). Nehodlam si ho dalej nicit, nikto mi nepreplati opravu auta, preto tam brzdim. Bohuzial auta za mnou to nechapu a trubia alebo prudko brzdia.
Asi sa caka, az tam bude nejaka smrtelna nehoda a potom sa to bude prioritne riesit.
01. apríl 2022

Anonymný užívateľ

A hlavne sa ničí zavesenie kolies, nápravnice, tlmiče, riadenie...! A potom takéto vozidlá spôsobia smrteľné havárie!!!
04. máj 2022

Jana

Tomášikova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Dobry den,

chcela by som sa informovat v akom procese je riesenie daneho "spomalovaca", ked sa tu ludia stale na to stazuju a nic sa s nim nerobi.
Tento "spomalovac" je v tak zlom stave, ze pred nim auta zastavuju a rozbiehaju sa z jednotky, aby im "nevyzulo" auto.
Je nejaky problem, ze zo par rokov sa tato poziadavka neriesi?
Dakujem
04. máj 2022

Anonymný užívateľ

A podobný je už roky na Pražskej! A magistrát je stále nefunkčný!!!
04. máj 2022

Anonymný užívateľ

A magistrát mlčí a nekoná!
Pritom na Dostojevského rade sa pustili do masívnej rekonštrukcie ,,ostrovčeku".
Na to kapacity a peniaze pán Vallo má?!
05. máj 2022

Anonymný užívateľ

Fotky z Dostojevského radu ako dôkaz.
03. august 2022

Anonymný užívateľ

Neskutočná story o laxnom prístupe magistrátu! ☹️
03. august 2022

Anonymný užívateľ

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
03. august 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
14. september 2022

Peter

Tomášikova-cesta-výtlk

Naprieč vozovkou je jeden obrovský hrboľ. Autá musia dobrzdovat, ináč hrozí poškodenie tlmičov. bolo by fajn to nejak zbrusit
14. september 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet s aktualizáciou bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
19. september 2022

Anonymný užívateľ

Peter, keby len tlmičov.
Tento už ,,legendárny" priečny hrb tu roky ničí zavesenie kolies a náprav!
26. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme Vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.
Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším a lepším m(i)estom pre život.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania