Osvetlenie chodníka vo vnútrobloku Čiližská - Vážska

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Neriešený
meno
Peter 03. júna 2014

Okolo 12. apríla 2014 boli odstránené 3 pouličné lampy na chodník medzi bytovkami na týchto dvoch uliciach. Zostali po nich len cca meter vysoké zvyšky stožiarov zakryté v mieste odrezanej časti...

Moje otázka teda znejú:
1. Z akého dôvodu lampy zmizli?
2. Vrátia sa niekedy, kedy?
3. Ak ide o rekonštrukciu, prečo to trvá (bez zmeny) už vyše 45 dní?

(keďže tma na ulici sa fotí ťažko, požičal som si foto zo stránky akebyty.sk, lampa na nej je jedna z tých "padlých")

12. jún 2014

Tomáš

Jedn vec by ma zaújmala...podľa čoho sa prideluje zdpovednosť za riešenie, preto že v tomto prípade je uvedená MÚ Vrakuňa a v mojom takom istom podnete, ktorý bol mimochodom už zaradený ako nerišený, je uvedený ako zodpovedný za riešenie Siemens. Vie sa k tomu niekto z kompetentných vyjdriť??? A hlavne, kedy sa odstráni tento problém???
12. jún 2014

Odkazprestarostu.sk

@Tomas - v principe, ak ide o nefunkcne osvetlenie, je to zalezitost Siemensu. Pri tomto podnete sme to vsak nevedeli posudit, preto sme ho priradili mestskej casti.

Ján Hefty
www.odkazprestarostu.sk
12. jún 2014

Tomáš

To chápem, nakoľko má Siemens pod palcom väčšinu verejného osvetlenia v Bratislave. Čomu ale nerozumiem, je prečo sme na nšej ulici tak dlho bez verejného oslvetlenia. To je až taký veľký problém osadiť tri lampy, keď bolo tak jednoduché ich odrezať? Štát a veľké spoločnosti od nás obyčajných ľudí vyžadujú vždy všteko na čas, inak hrozia sankciami...prečo to tak nemôže fungovať aj opačným smerom??? P.S. nejde o nefunkčné osvetlenie, ale o odrezané lampy, v čom je zásadný rozdiel...
03. august 2015

srnec12

Osvetlenie bolo demontované z dôvodu skorodovaných stožiarov.
Siemens rieši poruchy osvetlenia, tento prípad však rieši Magistrát hlavného mesta, a ten sa vyjadril, že lampy bude montovať postupne, lebo mesto na to nemá prostriedky, čiže sme v poradovníku, už len čakať.
Posledný júlový týždeň 2015 boli namontované 2 z troch lámp.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania