Smikova-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
katarina 08. septembra 2020

Problem s bezdomovcami - vandalizmus. na teplickej ulici pri hromadnych garaziach je v poslednej dobe problem s neporiadkom a bezdomovcami. Najprv tam v jednej garazi zija cez leto pani, potom ju odtial niekto vystahoval a zila tam na ulici pred garazami so svojimi vecami roztahanymi kade tade a teraz je otvorena dalsia garaz s nahadzanymi vecami v okoli na pristupovej ceste. prosim vas dalo by sa s tym nieco robit? uz to trva niekolko mesiacova zacina to tam byt nebezpecne. dakujem

09. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol odoslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
16. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Nahlásený podnet sa podarilo vyriešiť. Miesto je upratané a vyčistené.

Kancelária starostu
16. september 2020

katarina

dakujem vam, prosim vas a viete mi povedat kde bol problem? co sa tam udialo? kto bol za to zodpovedny?
16. september 2020

katarina

prosim vas, nakolko sa v tomto rade casto deju podobne veci, dalo by sa tam pridat verejne osvetlenie? v tomto rade ziadne nie je, dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania