Bajkalská-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Dominik 09. septembra 2020

Dobrý deň, na ulici Bajkalská od prístavného mosta smer centrum sú na ceste uvoľnené 2 kanalizačné poklopy. Konkrétne sa jedná o poklopy v poradí hneď za už nahláseným prepadnutým poklopom pri zastávke MHD. Pri prejazde po poklope je počuť, že nedrží správne a ozve sa. Prosím o vyriešenie situácie a zároveň o opravu toho prepadnutého kanála pri zastávke MHD. Ďakujem

09. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
14. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania