Jeséniova-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 08. septembra 2020

Prosim o castejsie vysypanie kosov v parku Gastanica na Kolibe, vsetky kose su pravidelne preplnene a odpadky rozfukuje po parku.

08. september 2020

Peter Pech

Jeséniova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

V parku Gastanica nie su uz dlhsie vysypane odpadkove kose a park zacina pripominat smetisko, kedze smeti nie je kam davat
09. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá EKO podnik VPS.
Zabezpečia nápravu. V prípade potreby doplnenia novú smetnú nádobu.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.