Riazanská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Stef 12. septembra 2020

Dobry den,
ziadam o doriesenie dlhodobeho parkovania vo dvore na Riazanskej.
Dakujem
Stef

01. október 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
05. október 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Nové Mesto
28. október 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
30. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podľa informácií od kolegov z mestskej časti Bratislava-Nové Mesto bol tento podnet vyriešený a vozidlo sa už na mieste nenachádza.

S pozdravom
Kto? Oddelenie životného prostredia

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania