Kyjevská-rozvodné siete-nebezpečný kábel

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Peter 12. septembra 2020

Na Kyjevskej ulici (resp. pokračovanie Tupého smerom na Frankovskú, oproti vjazdu do objektu Elevens) je zlomený stĺp elektrických rozvodov, káble vedú krížom cez strom, prejazdnosť (autom) zatiaľ obmedená nie je)... Prosím o opravu/nápravu, ďakujem.

21. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet.
Podnet sme preverili a požiadali o vyriešenie Západoslovensku distribučnú, a. s.
Dnes sme dostali písomné potvrdenie o vyriešení podnetu.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.