Prístavný most-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Richard 11. septembra 2020

Dobrý deň,

Obraciam sa na Vás s problémom diletačnej hrany medzi prístavným mostom a pevnou časťou dialnice einsteinová. V noci po tejto ceste prechádza množstvo nákladnej dopravy a hluk , ktorý robi tato hrana je neunosny. Počuť každé jedno prejdenie nápravy do vzdialenosti 3km. Nie je možné mať z tohto dôvodu otvorené okná bez prerušovaného spánku.

11. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
14. september 2020

Pozorovatel

@admin

Pristavny most a most Lafranconi patria/spravuje podla mna Narodna dialnicna spolocnost, ostatne mosty Bratislava
16. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. Váš podnet preposielame Náročnej diaľničnej spoločnosti, ktorá predmetný most spravuje.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. september 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Národná diaľničná spoločnosť
16. september 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
10. november 2020

Richard

Dobry den,
Chcem sa informovat, ci sa planuje s horeuvedenym problemom nieco robit. Kamiony nam na pristavnom moste veselo na diletaciach skacu dalej. Niekedy mam pocit, ze tam niekto nechal napravu. Vyborne sa to ozyva hlavne v noci.
28. november 2020

Pozorovatel

@admin

Poprosim podnet zaslat Narodnej dialnicnej spolocnosti a.s., ktora ma most v sprave.
Dakujem
26. september 2022

Iveta

Poprosim znovu preposlat NDS, je to stale horsie a horsie... :(
27. september 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný NDS.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
09. november 2022

Javor

Link na totozny podnet, aby sa nezabudlo, ze to ludi stale trapi a NDS to neriesi a jedine co ludom ostava je otvarat nove podnety:
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/147488/pristavny-most-cesta-rozbita-vacsi-usek

Administrator Daniel,
chcel by som sa spytat preco tento 2 roky stary podned ku ktoremu sa NDS ani raz nevyjadrila je stale oznaceny ako "V rieseni", ked uz davno splna podmienky na oznacenie "Nerieseny" .
Dakujem
11. november 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň "Javor",

áno, máte pravdu, v tomto prípade mal byť stav Neriešený, keďže zodpovedný subjekt nevložil odpoveď do 14 dní od priradenia podnetu. Nastavenie na Neriešený robí systém automaticky, v tomto prípade zrejme nastala chyba.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
11. november 2022

Richard

Dobrý deň,
Super , ale čo to pre nás ako občanov znamená, že ste podnet označili po vyše 2 rokoch ako “Neriešeny”? Predpokladám že sa jedna o konečný stav žiadosti a preto by som teda poprosil interpretáciu tohto stavu a ďalšie kroky, ktoré budú nasledovať z Vašej strany.
11. november 2022

Pozorovatel

Treba uhanat NDS a.s. , portal OPS s riesenim nic nema.
NDS vytrvalo uz niekolko rokov ignoruje podnety a to sa uz vymenilo niekolko vedeni ci tlacovych hovorcov.
Krizovatku D1/D4 by si mohli dat do loga, aby bolo hned kazdemu jasne s kym ma do cinenia.
13. november 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

stav Neriešený neznamená finálny stav (viac o stavoch podnetov https://odkazprestarostu.sk/pomoc bod 7). Administrátor OPS vykonáva preposlanie podnetu na základe aktualizácií od používateľov v komentároch.
Reakcia a riešenie je na zodpovednom subjekte.
S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania