V riešení 0
Vyriešené 0
Neriešené 0
Rozhodnite 0

Čunovo, Cesty a chodníky (výtlky, schody, bariéry, obrubníky)

Príklady podnetov: výmoly, neopravené rozkopávky, neudržiavané cesty, nefunkčné retardery, semafory, hrdzavé, zle viditeľné alebo pokryvené značky, neefektívne riešený systém dopravy na križovatkách alebo jednosmerných cestách...

Poškodený asfalt na hrádzi

Čunovo - Na hrádzi


20. júna 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Čunovo

Neriešený