Filter

Zistiť moju polohu

Devín, Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD)

Nefungujúce osvetlenie

Devín - Devínska cesta


28. marca 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Február 2015

Elektrické stĺpy ZSE nechýbajú?

Devín - Brigádnická


17. februára 2015

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 
Júl 2013

Špinavé okná busu a polepené plagáty

Devín - Devínska cesta


16. júla 2013

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Jún 2012
Vyriešený