Devín, Iné

V riešení
 
August 2018

Čierna skládka v lese pri Sološnickej ulici

Devín - Devínske Karpaty


31. augusta 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Odokrytý poklop k HUP

Devín - Brigádnická


24. augusta 2018

Zodpovednosť: Iné

Zaslané samospráve
 
Júl 2018

Neudržiavaná cyklotrasa EuroVelo 13

Devín - Kremeľská


09. júla 2018

5 komentárov 4 aktualizácie

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 
Vyriešený
 
Máj 2018

Vyvrátený stĺp pod hradom Devín

Devín - Slovanské nábrežie


28. mája 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 
Apríl 2018

Popadané a porozhadzované ohradníky pod Devínskou kobylou

Devín - Devínske Karpaty


14. apríla 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Marec 2018

Pozostatky bufetu

Devín - Slovanské nábrežie


17. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Február 2018

Naklonené stĺpy el. vedenia Devín Gronárska ul.

Devín - Devínska cesta


18. februára 2018

2 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Október 2017
Zaslané samospráve
 
September 2017

Ťažba dreva - neporiadok

Devín - Devínska cesta


13. septembra 2017

1 komentár 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
Marec 2017
V riešení
 
November 2016

Choré a popadané stromy v lese nad Kuklovskou

Devín - Devínske Karpaty


27. novembra 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 

Ťažba na Devínskej Kobyle

Devín - Devínska cesta


23. novembra 2016

10 komentárov 8 aktualizácií

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Jún 2016

Nebezpečná cyklotrasa

Devín - Delená cesta


30. júna 2016

7 komentárov 3 aktualizácie

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený