Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Filter

Zistiť moju polohu

Devínska Nová Ves, Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD)

Upchatý kanál Pavla Horova

Devínska Nová Ves - Pavla Horova


19. apríla 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Nesvietia niektoré lampy na sídlisku

Devínska Nová Ves - Štefana Králika


11. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 
Marec 2018

Rozbité a vypalené lampy

Devínska Nová Ves - J. Smreka


25. marca 2018

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 
V riešení
 
December 2017

Nefunkčné osvetlenie na ceste za VW

Devínska Nová Ves - Opletalova


03. decembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
August 2015

Polievanie ciest

Devínska Nová Ves - Ivana Bukovčana


08. augusta 2015

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
 
Máj 2015

Zabudnuté stĺporadie pri VW

Devínska Nová Ves - Jána Jonáša


17. mája 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
December 2013

Chýbajúce osvetlenie

Devínska Nová Ves - Novoveská


30. decembra 2013

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
 

Nefungujuce osvetlenie

Devínska Nová Ves - Eisnerova


30. decembra 2013

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Júl 2012

Chýbajúci kanalizačný poklop

Devínska Nová Ves - Jána Jonáša


18. júla 2012

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Február 2012

Nefunkčné osvetlenie

Devínska Nová Ves - Kosatcová


24. februára 2012

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Devínska Nová Ves

Neriešený