Filter

Zistiť moju polohu

Dúbravka, Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD)

Zaslané samospráve
 

Rozbitá lampa ul. Koprivnická

Dúbravka - Koprivnická


12. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

Zaslané samospráve
 

Upchaté kanále

Dúbravka - Bazovského


10. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Upchaté kanálové vpúšte

Dúbravka - Červeňákova


10. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
V riešení
 

Upchatá kanalizačná vpust pri OD Saratov

Dúbravka - Saratovská


07. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Jún 2018

Kanalizácia

Dúbravka - kpt. Jána Rašu


17. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Vyriešený
 
Vyriešený
 

Upchatá kanalizačná vpust ul. Hanulova

Dúbravka - Hanulova


08. júna 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Upchatá kanalizačná vpust ul. Saratovská

Dúbravka - Saratovská


08. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Upchatá kanalizačná vpust ul. Koprivnická

Dúbravka - Koprivnická


08. júna 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Poškodené osvetlenie ul. Chrobákova

Dúbravka - Chrobákova


07. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
Máj 2018

Odstránenie nefunkčných stĺpov ul . Saratovská

Dúbravka - Saratovská


31. mája 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Neriešený