Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Filter

Zistiť moju polohu

Dúbravka, Dopravné značenie (prechody pre chodcov, semafory)

Nefunkčná rampa ul. Plachého

Dúbravka - Plachého


24. apríla 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Neprehľadná križovatka

Dúbravka - Drobného


20. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Zaslané samospráve
 

Doplnenie dopravného značenia ul. Plachého

Dúbravka - Plachého


11. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Neriešený
 

Obnova vodorovného značenia na ceste

Dúbravka - Drobného


06. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Chýba označenie hlavnej cesty ul. Pod záhradami

Dúbravka - Pod záhradami


04. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Marec 2018

Zmiznutá značka "jednosmerka" ul. Novodvorská

Dúbravka - Novodvorská


31. marca 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
V riešení
 

Nové semafory pre križovatku Pri kríži - Saratovská

Dúbravka - Pri kríži


14. marca 2018

5 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Január 2018

Umiestnenie dopravného zrkadla na Trhovej ulici

Dúbravka - Trhová


29. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Dopravná značka na Bagarovej sa postupne nakláňa

Dúbravka - Bagarova


29. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Otočená dopravná značka

Dúbravka - Trhová


11. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 

Vyznačenie žltej súvislej čiary V 12b na Kudlákovej 1

Dúbravka - Kudlákova


10. januára 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
December 2017

Zákaz parkovanie pred kontajnerovým stojiskom

Dúbravka - Považanova


11. decembra 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
November 2017

Priechod pre chodcov krizovatka J.Alexyho/ výjazd na diaľnicu D2

Dúbravka - Janka Alexyho


21. novembra 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený